به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، مدیرعامل موسسه دانشمند، با اشاره به نحوه فعالیت موسسه دانشمند در حوزه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند یکی از قالب‌های حمایتی این موسسه از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران داخلی است و این موسسه با تکیه بر شبکه یکپارچه تحقیق و توسعه خود، نیازها و مسائل فناورانه در صنایعی که بنیاد مستضعفان در آنها حضور دارد را رصد و پایش می‌کند.

علی خطیبی اضافه کرد: این موسسه در تلاش است تا با واگذار کردن حل این مسائل تحت عنوان طرح‌های فناورانه به شرکت‌های دانش‌بنیان، ضمن کمک به بومی‌سازی فناوری‌های موردنیاز در صنعت کشور، از جوانان مستعد و فناوران داخلی نیز حمایت کند.

وی با تاکید بر استقبال بنیاد مستضعفان از همکاری با شرکت‌های دانش بنیان برای حل مسائل موجود گفت: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند با ایجاد بستر مناسب بر مبنای نوآوری، ضمن پایبندی به اصول شفافیت و عدالت در ساختار اداری، طرح‌های فناورانه در حوزه صنایع مختلف بنیاد مستضعفان را به صورت مداوم در سامانه fanavar.daneshmandins.ir بارگذاری می کند.

خطیبی خاطرنشان کرد: فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، از آخرین طرح‌های فناورانه بنیاد مستضعفان اطلاع حاصل کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند