مسعود بادین، مدیرعامل بیمه آسیا در این مراسم در سخنانی با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم‌نامه، شرایط فعلی بازار را نیازمند توجه بیش ‌از پیش به فعالیت‌های پژوهشی برای ارائه محصولات جدید بیمه‌ای دانست و تصریح کرد: همزمان با پیشرفت چشمگیر فناوری از یکسو و افزایش انتظارات مشتریان و بازار، مرزهای سنتی صنعت بیمه در حال دگرگونی است و این امر نیازمند توانمندی و تحول در تحقیق و پژوهش در این صنعت است.

مدیرعامل بیمه آسیا تاکید کرد: کارهای تحقیقاتی و پژوهشی در برنامه‌های راهبردی بیمه آسیا جایگاه ویژه‌ای دارد، زیرا ما به‌خوبی دریافته‌ایم برتری، چابکی و تحول عملکردی، ارتباط بنیادی با امر پژوهش دارد.

کردبچه، رئیس پژوهشکده بیمه نیز در این نشست با اشاره سابقه همکاری‌های این پژوهشکده با بیمه آسیا در حوزه‌های مختلف بیمه‌ای، مدیرعامل بیمه آسیا را ازجمله مدیران بیمه‌ای برشمرد که توجه خاصی به امر پژوهش دارند.

وی افزود: شرکت‌های بزرگی مانند بیمه آسیا  باید با حمایت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های علمی و تجارب فنی خود، حوزه پژوهش را در صنعت بیمه تقویت کنند.

رئیس پژوهشکده بیمه اظهار امیدواری کرد: از این ‌پس، تمام تصمیمات، برنامه‌ها و تحولات در صنعت بیمه، با پشتوانه پژوهشی به انجام برسد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند