فولاد هرمزگان پروژه برتر همایش بهره‌وری

در هفتمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به‌عنوان پروژه برتر در زمینه بهره‌وری در سال ۹۸ انتخاب شد. در این همایش از سوی خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، با اهدای لوح از فرزاد ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

 میدکو تندیس برنز بهره‌وری گرفت

یادآور می‌شود در این مراسم دو شرکت ازجمله میدکو موفق به دریافت «تندیس برنزین» و بابک مس ایرانیان، کک‌سازی و پالایش قطران زرند، فولاد بوتیا به‌عنوان «پیشروان سه ستاره» معرفی شدند. از سوی دیگر نشان «پیشروان دوستاره» مشمول کک‌سازی فولاد زرند ایرانیان شد.

 کسب گواهینامه 5 ستاره «پیشروان بهره‌وری» مدیرعامل ملی مس

همچنین در این مراسم اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران موفق به دریافت گواهینامه 5 ستاره «پیشروان بهره‌وری» به خاطر انجام اقدامات چشمگیر در حوزه بهره‌وری و افزایش قابل‌توجه بهره‌وری در شرکت مس شد. همچنین در این مراسم از سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس به دلیل حمایت از اجرای پروژه بهبود بهره‌وری و بومی‌سازی «ماشین کاتد کنی» در امور لیچینگ میدوک نیز تقدیر شد. رئیس هیات عامل ایمیدرو در این مراسم با بیان اینکه شرکت مس از مجموعه‌های موفق در حوزه بومی‌سازی است، گفت: امیدواریم این جریان تداوم داشته باشد و شاهد بومی‌سازی بیشتر در حوزه صنعت مس باشیم. شرکت ملی صنایع مس ایران در سال‌های اخیر با اجرای پروژه‌های فراوان با تکیه‌بر توان داخلی در زمینه افزایش تولید، کاهش مصرف انرژی و بومی‌سازی گلوگاه‌های خط تولید به یکی از شرکت‌های موفق در زمین بهره‌وری تبدیل‌شده است؛ به‌طوری‌که تنها این شرکت با اجرای طرح جامع آب موفق به بازیافت بیش از 90 درصدی آب در فرآیند تولیدشده که این میزان مصرف، از متوسط مصرف آب در صنعت مس کشورهای اروپایی و کشور شیلی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده مس پایین‌تر است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند