به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا ۲۰ آبان ماه جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی به‌منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و پس‌ازآن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های موردنیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.

در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش‌بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه‌ای بین «صندوق»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری و شکوفایی در قالب این قرارداد تا ۷۰ درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به‌طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، هدف اصلی از انجام این پروژه تحقیقاتی بین‌رشته‌ای، طراحی و ساخت دستگاهی کم‌هزینه، دقیق و مورد اعتماد برای اندازه‌گیری غیرتهاجمی و پیوسته قند خون است.

در فاز نخست این پروژه تحقیقاتی، الگوریتم یادگیری و شناسایی مدل برای داده‌های قند خون با خطای حداکثر ۱۰ درصد باید ارائه شود.

سپس سیگنال‌های دریافتی با روش‌های پیشرفته حذف نویز بهبود یابند و بهترین مدل بین داده‌ها و سیگنال‌ها شناسایی شود و مدل هوشی برای پیش‌بینی مدل برخط قند خون تدوین شود. درنهایت، سخت‌افزاری مبتنی بر میکیروکنترلر ARM طراحی شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند