به گزارش «دنیای‌اقتصاد» بانک آینده با هدف ارزش‌آفرینی و تنوع بیشتر سبد محصولات این بانک، طرح جدید خرید اعتباری خود را با عنوان «آینده‌داران»، به عموم مشتریان حقیقی و حقوقی عرضه کرد؛ بنابر این گزارش مشتریان بانک آینده که دارای انواع سپرده‎های سرمایه‎گذاری ازجمله؛ سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان هستند، می‌توانند از ۲۵ مهرماه امسال، با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی (abplus.ir) یا مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری بین ۱۰ میلیون ریال تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، دریافت کرده و با مراجعه حضوری به هایپراستار و فروشگاه‌های طرف قرارداد مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران مال)، از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

 مدت استفاده از طرح مذکور، از 25 مهر تا 22 آذر‌ماه سال‌جاری است. در صورت تمایل مشتری به بازپرداخت به‌صورت یکجا از تاریخ 22 آذر‌ماه تا 30 آذرماه، امکان بازپرداخت تمامی بدهی؛ برای مشتریان فراهم‌ شده است. 

در صورت عدم تعیین تکلیف توسط مشتری، پس از اتمام مهلت بازپرداخت یکجا، به‌صورت سیستمی بازپرداخت بدهی به‌صورت اقساط از تاریخ 10 دی‌ماه 99، آغاز می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند