حضور یک مدیر ایرانسل در این مجموعه نشانگر تغییراتی در سطح سهامداری این شرکت است. مدیرعامل ایرانسل هفته گذشته در گفت‌وگو با صفحه شرکت‌های «دنیای اقتصاد» اعلام کرده بود که ایرانسل (شامل سهامدار ایرانی و MTN) به همراه MTN حدود ۶۰ درصد سهام مجموعه اسنپ را برعهده دارند. بخش اندکی از سهام هم در اختیار مجموعه هایپراستار است و بقیه سهام هم هرچند هیچ‌گاه به صراحت توسط مدیران اسنپ تایید نشد در اختیار شرکت آلمانی راکت اینترنت است. 

تا پیش از این راکت اینترنت به‌رغم سهام کمتر، مدیریت شرکت را برعهده داشت و مدیران شرکت با هماهنگی این شرکت تعیین می‌شدند اما تغییر جدید نشانگر قدرت گرفتن ایرانسلی‌ها در این مجموعه است. 

با نگاهی به اظهارنظر مدیران قبلی و فعلی به نظر نمی‌رسد اختلافی در روی ماجرا وجود داشته باشد و به نظر می‌رسد تغییرات با هماهنگی قبلی باشد. پیش‌تر هم از سال گذشته شایعاتی درمورد تغییرات مدیریتی در اسنپ وجود داشت که هیچ‌گاه رسما تایید نشده بود.

ژوبین علاقبند در توییتی با اعلام خبر کنار رفتنش نوشت که جداشدن تصمیم ساده‌ای نبوده ولی برای تجربه چالش‌های مدیریتی جدید باید به تصمیمات سخت تن داد. او همچنین در گفت‌وگو با سایت دیجیاتو گفت که تصمیم به کنار رفتن از مدیریت اسنپ با توافق و آگاهی بنیان‌گذاران شرکت انجام گرفته است. 

همچنین محمود فوز یکی از مدیران خارجی اسنپ بیانیه‌ای منتشر کرد و نوشت که تلاش‌های ژوبین مسیر رشد اسنپ را هموار کرد و باعث ارتقای کسب وکار این شرکت شد. همچنین ایاد الکسار دیگر مدیر خارجی اسنپ نیز از تغییرات جدید و اضافه شدن صبا مرتضوی و سحر شیشه‌گر به‌عنوان مدیران اجرایی اسنپ تریپ خبر داد. همچنین گفته شد قاسم زیدی نیز مسوولیت تیم فنی اسنپ را به عهده گرفته است. 

مدیرعامل ایرانسل در گفت‌وگوی هفته گذشته خود با «دنیای اقتصاد» گفته بود که شرکت اسنپ به دنبال جذب سرمایه‌گذار جدید داخلی است و مذاکراتی برای این موضوع در جریان است. 

 

این مطلب برایم مفید است
393 نفر این پست را پسندیده اند