مجید بلارک، عضو هیات‌مدیره و مدیر فروش و بازاریابی گروه تولیدی «گات» هدف این مجموعه را برند شدن در سطح منطقه عنوان می‌کند که خود سبب صادرات به کشورهای همسایه می‌شود.

وی با اشاره به کیفیت مطلوب، تنوع و قیمت مناسب محصولات این شرکت گفت: تلاش داریم ازنظر کیفیت و نوآوری به سطحی برسیم که مشتریان ما با استفاده از محصولات ما، تجربه متفاوتی از کیفیت و منحصر بودن داشته باشند.

به گفته بلارک محصولات شرکت «گات» دارای طراحی‌های خاص و تولیدشده با به‌روزترین دانش و تجهیزات دنیا است و همه این محصولات گارانتی سه‌ساله دارند. خاص بودن و تنوع طرح‌ها، کیفیت منحصربه‌فرد در کنار قیمت مناسب و خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت، باعث شده این شرکت به رقیب سرسختی در بازار تبدیل شود.

او می‌گوید: با وجود مشکلات اقتصادی موجود، این مجموعه با تلاش همه نیروها و با همکاری گروه مشاوران و نوآوران آروشا توانسته از سیستم تولید سنتی به صنعتی تغییر مسیر دهد که این موضوع باعث کاهش قیمت تمام‌شده و افزایش کیفیت شده است. همچنین این شرکت با  تحقق شعار مشتری‌مداری در حال تکمیل سیستم مشتریان و خدمات پس از فروش خود است تا  بتواند خدمات قابل قبولی به مشتریان خود عرضه کند.

مجموعه گات در سال 75 و با سه نیرو در یک کارگاه کوچک شروع به کار کرده و هم‌اکنون به کارخانه‌ای با بیش از 30 نمایندگی فعال در سطح کشور تبدیل‌شده است که 50 نفر به‌صورت مستقیم و بیش از 120 نفر در نمایندگی‌های این شرکت مشغول به کار هستند. گارانتی و خدمات پس از فروش ازجمله خدماتی است که توسط نمایندگی‌های گات در سراسر کشور ارائه می‌شود.

 


 

این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند