به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، حجت‌الله عبدالملکی، در این نامه با ابراز تأسف از وقوع زلزله‌‌‌ای مهیب در بخش‌‌‌هایی از استان هرمزگان، ضمن آرزوی سلامتی و صحت برای تمامی هموطنان ساکن منطقه آسیب‌دیده، تاکید کرده است: تمامی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به صورت آنی و عاجل با هماهنگی ستاد بحران و دستگاه‌های ذی‌ربط برای خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان، تمامی امکانات و تجهیزات خود را بسیج کنند.

عبدالملکی بر استفاده از تجهیزات عمرانی برای عملیات جست‌وجو و نجات و بازگشایی معابر نیز تاکید کرده و دستور داده است مراکز بهزیستی، مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی و در صورت نیاز ساختمان‌‌‌های متعلق به زیرمجموعه‌‌‌ها در استان هرمزگان، برای اسکان آسیب‌دیدگان مهیا شود.

آمادگی مراکز درمانی تامین اجتماعی برای ارائه سریع‌تر خدمات پزشکی و درمانی، ارسال اقلام‌‌‌ ضروری خوراکی، بهداشتی و گرمایشی و تامین اقلام دارویی توسط شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه از دیگر مواردی است که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر آن تاکید کرده است. همچنین، به تمامی مدیران استانی اختیار تام داده شده است تا ضمن ارائه بهترین خدمت‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده، از امکانات و تجهیزات در اختیارشان در این خصوص استفاده کامل کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند