به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسن تکنو طی این جلسه، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیات‌مدیره به سهامداران ارائه شد. در ابتدای این جلسه گزارشی جامع از عملکرد شرکت توسن‌تکنو در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ قرائت شد.

در این گزارش عملکرد شرکت طی چهار فصل کاری سال در حوزه‌های مرتبط با استراتژی‌های کلان تشریح شد. همچنین اشاره به چالش‌های موجود در فضای کسب‌وکار طی سال میلادی ۲۰۲۰ بخش دیگری از این گزارش بود. عدم تخصیص ارز توسط بانک‌مرکزی به تولیدکنندگان داخلی صنعت فناوری‌های مالی در فصل تابستان، افزایش نرخ ارز، کاهش بهره‌وری ناشی از محدودیت‌های عملیاتی به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، تحمیل هزینه‌های بهداشتی و درمانی به شرکت‌، ریسک‌های تجاری موجود در فضای کسب‌وکار، شرایط نابسامان اقتصادی و وجود نوسانات مختلف در شاخص‌های مهم اقتصادی، چالش‌های عمده توسن‌تکنو طی سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ بوده که در این گزارش، راه‌‌حل‌های اتخاذشده توسط اعضای هیات‌مدیره برای برون‌رفت و گذار از این شرایط بیان شد.

در بخش دیگری از این گزارش به استمرار عملیاتی‌‎شدن خودگردان‌های بانکی در سراسر کشور با همکاری بیش از ۶ بانک جدید و رسیدن به ۱۸۰۰ راهکار خودگردان عملیاتی در ۹ بانک بزرگ کشور اشاره شد.

این درحالی بود که آمار دریافتی، نشان‌دهنده واریز بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان وجه نقد توسط مردم از طریق این خودگردان‌ها بود و اعلام شد که در این سال بیش از ۹۰ درصد تامین خودگردان در بازار توسط توسن‌تکنو انجام شده است.

همچنین در ادامه به موضوعات مهمی مثل سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده برای توسعه تیم و ایجاد قابلیت تولید راهکارهای هوش مصنوعی و توسعه راهکارهای تحول شعب، افزایش عمق تولید داخلی پایانه‌های پرداخت الکترونیک به ۵۳ درصد، افزایش شبکه تامین‌کنندگان داخلی و اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم، اضافه‌شدن بانک‌های صادرات ایران، دی و سپه (حکمت ایرانیان سابق) به بانک‌های دریافت‌کننده سرویس نگهداری و تعمیرات ماشین‌های بانکی همراه با سرمایه‌گذاری و تلاش مجدانه برای بهبود فرآیندها و زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های داخلی حوزه سرویس پرداخته شد و از آنها به‌عنوان اقدامات مهم سال مالی مذکور یاد شد. در پایان این جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و صورت‌های مالی شرکت به تصویب رسید.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند