به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، چهل و ششمین جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه با حضور سران قوا، معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیران ذی‌ربط، دادستان کل کشور و معاون اول قوه قضائیه برگزار شد.

در بخشی از این جلسه روند اصلاحات ساختاری بودجه مورد بررسی قرار گرفت.در ادامه جلسه درباره چگونگی هماهنگی بین قوا برای انجام بهینه امر نظارت به نحوی که موجب افزایش کارآمدی و سرعت جریان امور دستگاه‌های اجرایی شود، تصمیم‌گیری و مقرر شد ظرف سه ماه آتی طرح پیشنهادی تهیه و به تصویب شورای‌عالی برسد. همچنین در این جلسه گزارشی از روند واگذاری‌های بنگاه‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی و تأمین اجتماعی و مشکلات اجرایی آن توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جلسه ارائه شد.

اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی بر ادامه روند واگذاری‌ها با رعایت کامل منافع ذی‌نفعان و به کارگیری بهینه سرمایه‌ها و منابع موجود در جهت اهداف و ماموریت‌های این صندوق‌ها تاکید کردند. اعضا در ابتدای این جلسه ضمن تبریک دهه مبارک فجر به ملت ایران خواستار حضور همه آحاد ملت و ایرانیان در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به‌عنوان نماد وحدت و انسجام ملی و مشارکت عمومی در مقابله با جنگ تحمیلی اقتصادی از سوی دولت آمریکا شدند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند