حضور بازیگر محبوب در «پایتخت۷» قطعی شد؟

همواره با آمدن نام سریال «پایتخت» این نکته مطرح می‌شد که آیا این سریال فصل هفتمی خواهد داشت؟ از سال گذشته با اعلام رئیس صداوسیما و رئیس سیمافیلم این پیگیری‌ها در دستور کار قرار گرفت تا این سریال و نهضت ساخت ادامه مجموعه‌های دنباله‌دار دنبال شود که یکی از آنها «پایتخت» بود.

درباره ساخته شدن و چگونگی این سریال بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های بسیاری شد. بارها مسئولان سیمافیلم به مذاکره و پیگیری ساخت این سریال اشاره کردند تا چندی پیش که مسعود کریمی مدیر گروه طنز سیمافیلم در گفت‌وگویی با تسنیم به پیش‌تولید رسمی این سریال اشاره کرد.

او گفت: نگارش و پیش‌تولید سریال «پایتخت» آغاز شده است و ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید امسال به تولید خواهد رسید، اما بقیه مراحل، چه انتخاب بازیگر و پخش و بقیه جزئیات متعاقباً از خود سیمافیلم اعلام خواهد شد، اما این نوید را برای مخاطبان داریم که اتفاقات خوبی در راه است.

چندی پیش هومن حاجی‌عبداللهی در روزهای داغ انتخاباتی، با انتشار تصویری به شروع تولید فصل هفتم سریال «پایتخت» اشاره کرد.  او با انتشار تصویری از رنگینک به شکل کلمه «پایتخت ۷» نوشت: «شروع پایتخت ۷ به شیرینی رنگینکیه که بچه‌های پشت صحنه درست کردن.»

در روزهایی که رسانه ملی تمام تمرکز خود را بر موضوع انتخابات گذاشته و فعالیت‌های تبلیغی نامزدها روی آنتن می‌رفت، خبر ساخت پایتخت ۷ از طریق یک پست در فضای مجازی منتشر شد؛ این بار انتشار یک عکس در صفحه رسمی «پایتخت» توجه بسیاری را به خودش جلب کرد. محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی و بهرام افشاری در این عکس دیده می‌شوند.

14030419133217380305197310

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.