کراس اوور چه زمانی به بازار ایران می‌رسد؟

«ری را» محصول جدید ایران خودرویی ها نیمه دوم سال ۱۴۰۳ روانه بازار می شود. آبی های جاده مخصوص با عرضه ری را چراغ تولید خودروهای کراس اوور را در میان شرکت های خودروساز داخلی روشن می کنند و ری را بدل به اولین خودروی کراس اووری می شود که در خطوط تولید خودروسازان ایرانی تولید و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

آن طور که مدیران آبی های جاده مخصوص خبر می‌دهند؛ عرضه ری را از نیمه دوم امسال استارت خواهد خورد. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است تا پایان ۱۴۰۳ حدود ۱۰ هزار دستگاه از این خودرو در خطوط تولید ایران خودرویی ها تکمیل شود. مدیران تولید خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص اعلام کردند این خودروی کراس اوور،‌ مدال ایمن ترین خودروی ایرانی را به سینه دارد.

ری را اولین خودرویی خواهد بود که با 6 ایربگ روانه بازار می شود. البته این اتفاق در فاز اول تولید نخواهد افتاد اما بعد از نهایی شدن تیراژ تولید در فاز اول که پیش بینی می شود 10 هزار دستگاه باشد؛ آبی های جاده مخصوص به سراغ تولید این خودرو با 6 ایربگ می روند. خط تولید در نظر گرفته شده برای «ری‌را» امکان تولید ساعتی ۲۰ دستگاه خودرو را دارد و سالانه نیز می تواند حدود ۱۱۰ هزار دستگاه تولید کند.
 
مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر «محصول جدید ایران خودرو در یک قدمی بازار/ ایمن‌ترین خودروی ایرانی را بشناسید+ فیلم» بخوانید. 

 

 

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.