جنایت جدید اسرائیل در اردوگاه «النصیرات» ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشت

ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود در نوار غزه یکی از مدارس وابسته به آژانس آنروا سازمان ملل متحد در اردوگاه «النصیرات» را که محل استقرار آوارگان فلسطینی است هدف قرار داد.

خبر مرتبط
حزب الله فرمول ساده لبنان برای توقف جنگ علیه اسرائیل را اعلام کرد

نماینده پارلمان لبنان اعلام کرد فرمول حزب الله برای پایان جنگ ساده است، زیرا اگر حمله به غزه متوقف شود، آتش در شمال اراضی اشغالی نیز خاموش می‌شود.

دفتر رسانه‌ای دولت غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در این حمله وحشیانه ۱۶ نفر به شهادت رسیده و ۷۵ فلسطینی دیگر نیز زخمی شده‌اند.

بر اساس اعلام این نهاد دولتی فلسطینی این چهل و سومین جنایت ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه «النصیرات» نوار غزه است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که موشک‌های ارتش رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم آوارگان فلسطینی مستقر در این مدرسه وابسته به آنروا را که پس از فشار صهیونیست‌ها از خان‌یونس به این منطقه پناه آورده بودند، هدف قرار داده است.

از سوی دیگر مشاور رسانه‌ای آنروا نیز اعلام کرد که این مدرسه یکی از شلوغ‌ترین محل‌های استقرار آوارگان فلسطینی است و نزدیک به ۲۰۰۰ آواره را در خود جای داده است.

وی تاکید کرد که آنروا هر روز در ۲ مرحله اطلاعات به روز مدارس محل استقرار آوارگان را به ارتش رژیم صهیونیستی ارائه می‌کند و هیچ چیزی حمله به مدارس و کشتار ده‌ها غیرنظامی را توجیه نمی‌کند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.