پیام سکاندار تیم فوتبال پرسپولیس به هواداران/کارنامه لیدر سرخپوشان + فیلم

بعد از آنکه اوسمار ویه‌را دست رد به سینه پرسپولیسی ها زد و با این تیم خداحافظی کرد، مدیریت باشگاه سرخپوشان به دنبال سرمربی جدیدی بود تا اینکه با یک سرمربی اسپانیایی به تفاهم رسید. 

«خوان کارلوس گاریدو» نام سکاندار جدید پرسپولیس است که تا سال ۱۴۰۵ با سرخپوشان قرارداد بست. 

خوان کارلوس گاریدو سرمربی ۵۵ ساله اسپانیایی که سابقه هدایت تیم‌هایی چون رئال بتیس و ویارئال اسپانیا را دارد پس از مذاکرات مثبت و توافق با مدیران باشگاه، سرمربی جدید سرخپوشان لقب گرفت.
 
گاریدو پس از انجام توافقات لازم، قرارداد خود را به صورت اینترنتی امضا کرد. این مربی اسپانیایی پس از هفت سال کار در تیم دوم ویارئال در سال ۲۰۱۰ سرمربی تیم اصلی این باشگاه شد و در همان فصل نخست علاوه بر به پایان رساندن فصل در رتبه چهارم لالیگا، با ویارئال به نیمه نهایی لیگ اروپا هم رسید.

گاریدو پس از آن در باشگاه‌هایی چون کلاب بروژ بلژیک، رئال بتیس اسپانیا، الاهلی مصر، الاتقاق عربستان، راجا کازابلانکا و وداد مراکش و العین امارات مربیگری کرد.

او تیم‌های الاهلی مصر و راجا کازابلانکای مراکش را به مقام قهرمانی جام کنفدراسیون‌های آفریقا رساند و همچنین هر دو تیم را در جام حذفی کشورشان قهرمان کرد.

گاریدو فصل گذشته سرمربی تیم USM آلجر در لیگ الجزایر بود.

به گزارش اقتصادنیوز، سرمربی جدید سرخپوشان بعد از انعقاد قرارداد با پرسپولیس یک ویدئو در حساب کاربری اینستاگرام خود درباره تیم جدیدش منتشر کرد. 
 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.