این سه استان کشور را آب گرفت

بابک محمودی در این باره گفت: به دنبال وقوع سیل و آبگرفتگی در سه استان تهران، اردبیل  و آذربایجان غربی نجاتگران هلال احمر ماموریت‌های امدادی خود را آغاز کردند.

وی با اشاره به وضعیت استان اردبیل گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی در استان اردبیل آب گرفتگی موجب به تخلیه پنج باب منزل مسکونی در شهرستان کوثر شد. همچنین در پی آسیب دیدگی ۴۰ باب منزل مسکونی بر اثر سیل در روستای مورستان شهرستان خلخال شش تیم سیلاب و دو تیم واکنش سریع از جمعیت هلال احمر این شهرستان به مناطق آسیب دیده اعزام شده و امدادرسانی به حادثه دیدگان را آغاز کردند. 

خبر مرتبط
پیکر سومین مفقودی سیل کندوان پیدا شد

فرماندار چالوس گفت: پیکر سومین مفقودی ناشی از سیل ۲۴ خرداد در جاده چالوس توسط امدادگران هلال احمر چالوس پیدا شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در استان تهران سیلاب و آبگرفتگی موجب  مسدود شدن شش راه مواصلاتی روستایی در شهرستان فیروزکوه شد.

به گفته محمودی امدادگران جمعیت هلال احمر در استان آذربایجان غربی نیز در پی وقوع آبگرفتگی یک باب منزل مسکونی را در شهرستان چالدران تخلیه کردند.

وی با بیان اینکه امدادگران سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر پس از صدور هشدار سازمان هواشناسی به حالت آماده باش درآمده بودند، گفت: آماده باش امدادگران همنچان ادامه دارد و عملیات امدادرسانی نیز کماکان در حال انجام است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.