سازمان ملل به سکوت و انفعال خود در برابر جنایات اسرائیل پایان دهد

گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با صدور  پیامی ضمن محکومیت جنایات اخیر اسرائیل در جنین و کرانه باختری، تاکید کرد که سکوت و انفعال جامعه جهانی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در جنین، بر استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر در مقابل نقض صریح حقوق اولیه انسانی دلالت دارد.

درخواست مهم سازمان ملل از آمریکا درباره برجام و ایران

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی در کرانه باختری و در جنین گواهی دیگر بر حقانیت ملت فلسطین در مبارزه همه جانبه با این رژیم و حقیقت مقاومت، به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین و شکست هرگونه سازش و تکیه بر مسیر عادی سازی روابط با این رژیم موقت و جعلی می باشد.

سکوت و انفعال جامعه جهانی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در جنین، بر استانداردهای دو گانه مدعیان حقوق بشر در مقابل نقض صریح حقوق اولیه انسانی دلالت دارد.

مقاومت فلسطین امروز ریشه در خواست و اراده جوانان فلسطینی در اقصی نقاط سرزمین فلسطین اعم از جنین، نابلس، رام الله، قدس، غزه و غیره دارد و کشتار جوانان فلسطینی در جنین نه تنها از اراده ایشان نمی کاهد بلکه آنان را در ادامه مسیر مقاومت مصمم تر می نماید.

مجلس شورای اسلامی ایران و گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین، ضمن تاکید بر ضرورت وحدت جهان اسلام و بطور خاص پارلمان های اسلامی برای مقابله با جنایات افسارگسیخته رژیم کودک کش صهیونیستی، از دبیرکل سازمان ملل می خواهد به سکوت و انفعال سازمان ملل در قبال جنایات رژیم صهیونیستی پایان داده اقدام فوری و موثر جهت نجات ملت مظلوم فلسطین از دست رژیم کودک کش صهیونیستی بعمل آورد.»

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.