ضربه مهلک به باند تروریستی خطرناک در سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان این‌ که تعداد ۶ نفر از اشرار مسلح منطقه در اجرای طرح رعد دستگیر و نیز یک تیم ۳ نفره گروهک های معاندان و عناصر اصلی گروهک جیش الظلم متلاشی شدند، گفت: این تیم عاملان اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی سراوان سرهنگ "علیرضا شهرکی" و همسرشان بوده اند.

پرونده شهادت شهید شهرکی و همسرش به کجا رسید؟

سردار "دوستعلی جلیلیان" امروز دوشنبه در جمع اصحاب رسانه از اجرای اولین مرحله از طرح عملیاتی رعد با هدف برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی و ضربه زدن به کانون جرائم در اطلس جغرافیایی جرم در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در این طرح پس از کار اطلاعاتی و عملیاتی متعدد و منسجم در اقصی نقاط استان توسط ماموران جان بر کف پلیس به انجام رسید.

این مقام ارشد انتظامی در استان تصریح کرد: مقدار ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف و تعداد بیش از ۴۰ نفر قاچاقچی مسلح نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به موقعیت استراتژی و خاص استان مرزی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: پلیس استان عزم جدی در مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات در مرزهای جنوب شرق کشور را دارد و این مهم در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار دارد.

سردار جلیلیان در پایان با بیان ارتقاء کامل مولفه های امنیتی، تا احساس آسایش و امنیت کامل شهروندان خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز انتظار داریم اخبار و اطلاعات در راستای موارد سوء امنیتی را با سامانه های 110 ، 197 و یا با مراجعه به نزدیکترین مراکز پلیس اطلاع رسانی کنند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.