مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در این خصوص اعلام کرد: اوایل اسفندماه سال۱۴۰۰  خبری در خصوص یک فقره درگیری با سلاح سرد دریک پمپ بنزین در حوالی میدان حر به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد که درپی آن عوامل انتظامی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور ماموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه و پایش دوربین‌های مداربسته مشخص شد عامل اصلی این درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده به علت چشم تو چشم شدن با فرد دیگری با سلاح سرد با او درگیر و بلافاصله از ترس حضور پلیس از محل متواری شده است.

تحقیقات از همان زمان برای دستگیری این فرد به عنوان عامل اصلی نزاع در دستور کار ماموران قرار داشت، تا اینکه چندی پیش سرنخ‌هایی از محل اختفای این فرد به دست آمده و ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ پس از اخذ مجوز قضایی به محل مراجعه کرده و این فرد شرور را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود مبنی بر ایجاد درگیری و رعب و وحشت در پمپ‌بنزین اعتراف کرده و دلیل آن را چشم تو چشم شدن با فردی دیگر اعلام کرد. متهم دستگیر شده به همراه پرونده تشکیل شده روانه دادسرا شد و تلاش برای دستگیری متهمان دیگر نیز از سوی پلیس درحال انجام است.

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند