امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ نوسانات نرخ ارز و سکه بازار خودرو را نیز تحت تاثیر قرار داد این نوسانات موجب شد تا بازار خودرو خلاف جهت این بازارها است قیمتی داشته باشد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز بازارها گوش‌ به زنگ اخرین تحولات قیمت ارز وطلا بودند، روندی که بسیاری تصور می کردند در بازار خودرو نیز اثر خواهد گذاشت، اما برخلاف تصورات امروز بازار خودرو درجا زد و بدون تغییر در بازار عرضه شد. 

در همین حال شرایط حاکم موجب شده تا خریداران نیز تمایلی برای ورود به بازار نداشته باشند، عاملی که موجب شد تا بازار امروز تغییر قیمت نداشته باشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF۷ » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

 
 

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده سمند امروز بدون تغییر در بازار عرضه شود. براساس ارزیابی ها «سمند LX با موتورEF۷» در بازار ۳۴۷ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «سمندLX» هم در بازار ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد، از سوی دیگر «سمند سورن پلاس» هم در بازار ۳۵۵ میلیون تومان دست به دست شد.

ارزیابی ها نشان دهنده آن است که «دنا معمولی» هم  امروز تغییر قیمت نداشت و در بازار ۴۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم ۵۰۸ میلیون تومانی باقی ماند.

 
 

اما «رانا پلاس» امروز ثبات قیمت داشت و ۳۰۷ میلیون تومان در بازار عرضه شد. 

اما قیمت خانواده ۲۰۷ «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» هم بدون تغییر ۴۰۵ میلیون تومانی شد و محصول دیگر این خانواه یعنی «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» با ثبات قیمت همچون روز گذشته ۴۱۲ میلیون به فروش رسید.

ایران 22

 
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند