قیمت اسکناس آمریکایی در بازار متشکل امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ عقبگرد را تجربه کرد. نرخ دلار  در بازار متشکل امروز با ۲۶ هزار و ۴۴۷ تومان روانه بازار شد  که نسبت به عصر روز گذشته ۲۵۳ تومان کاهش پیدا کرده بود.  نرخ دلار  در  ادامه معاملات رشد کرد  و قبل از ظهر به ۲۶ هزار و ۶۸۰ تومان رسید. دلار متشکل ظهر  امروز ۲۶ هزار و ۶۹۳ تومان معامله شد که در مقایسه با روز سه شنبه ۷ تومان افت را نشان می دهد. 

قیمت دلار صرافی بالا رفت

 صرافی ملی  امروز قیمت فروش دلار  را بالا کشید.  در ابتدای معاملات امروز قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۶۱۲ تومان اعلام شد که نسبت به روز قبل ۶۰ تومان بالاتر بود . نرخ اسکناس آمریکایی  قبل از ظهر امروز در صرافی ملی با ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش رسید و در نیمه روز دلار صرافی به قیمت ۲۶ هزار و ۸۲۶ تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با روز گذشته ۲۷۴ تومان  افزایش پیدا کرده بود. 

برگشت قیمت سکه به کانال ۱۴ میلیون

قیمت اونس طلا ظهر امروز نزدیک به ۵ دلار کاهش پیدا کرد. فلز گران بهای جهانی امروز در محدوده ۱۸۴۸ دلار معامله شد. قیمت طلا ۱۸ عیار در زمان نوشتن این گزارش ۱ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۱۰۰ تومان بود. این قیمت نسبت به روز قبل ۱۰۰ تومان بالاتر بود.

قیمت سکه امروز به کانال ۱۴ میلیون تومان برگشت. فلز زرد رنگ داخلی در زمان انتشار این گزارش به قیمت ۱۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان مبادله شد.

متن کامل این گزارش را با تیتر «برگشت قیمت سکه به کانال 14 میلیون/ دلار صرافی ملی بالا رفت» در اقتصادنیوز بخوانید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

4 نفر این پست را پسندیده اند