شبکه الجزیره به نقل از منبع یادشده ادعا کرد که تهران برای به‌واسطه یک کشور اروپایی تصاویر و نقشه‌های انبار تسلیحات هسته‌ای رژیم صهیونیستی را برای تل‌آویو ارسال کرده است.

طبق ادعای این منبع که اشاره‌ای نیز به نام او نشده، «اکثر تصاویر زمینی بوده‌اند و نه ماهواره‌ای و بر روی دیوارهای سایت‌های تسلیحاتی اسرائیل علامت قرمز قرار داده شده است».

این منبع در ادامه ادعای خود اضافه کرد: «تهران تأکید کرده است که اگر اسرائیل تصمیم جنگ‌افروزی با ایران را داشته باشد، این انبارها و تأسیسات هدف ایران خواهند بود».

وی همچنین مدعی شد: «اسرائیل پیشتر محل انبارها راهبردی خود را تغییر داد؛ [اما] این فایل شامل محل انبارهای جدید است».

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که صفحه توئیتری «اینتل اسکای» فعال در زمینه تحلیل خطرات و ریسک‌های بین‌المللی، ردیابی پروازهای جهانی و اخبار ویژه بحران‌ها نیز اخیرا خبر داد که ایران طی پیامی با‌واسطه به رژیم صهیونیستی درباره بانک اهداف این رژیم که می‌تواند هدف قرار گرفته شود، هشدار داده است.

پیش از انتشار این گزارش،  آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور ایران در جریان سخنرانی در مراسم روز ارتش با هشدار درباره تحرکات رژیم صهیونیستی در منطقه، تاکید کرد: «رژیم صهیونیستی بداند کوچک‌ترین تحرک آنها از نیروهای مسلح ما مخفی نیست و اگر کوچک‌ترین حرکتی از سوی آنها رخ دهد، مقصد نیروهای مسلح ما، مرکز رژیم صهیونیستی خواهد بود و قدرت نیروهای مسلح ما آنها را آرام نمی‌گذارد».

الجزیره: ایران موقعیت انبارهای تسلیحاتی جدید اسرائیل را هم در اختیار دارد

این مطلب برایم مفید است
57 نفر این پست را پسندیده اند