مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» از روز یکشنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ جایگزین برنامه «۱۴ اینچ» در شبکه آی‌فیلم شد.

این سریال به کارگردانی علیرضا افخمی، رمضان ۱۳۸۴ از شبکه دو سیما پخش و پای گونه‌ای جدید به نام ماورایی را به سریال‌های تلویزیونی باز کرد. «او یک فرشته بود» داستان زندگی مردی به نام بهزاد طاهری با بازی زنده‌یاد حسن جوهرچی را به تصویر می‌کشید که زندگی‌اش، پس از سانحه تصادف با دختری به نام فرشته (شیطان) با بازی بهاره افشاری دستخوش تغییراتی شد و…

بهاره افشاری در واکنش به بازپخش سریال «او یک فرشته بود» پس از ۱۷ سال، در استوری اینستاگرامش چنین نوشت: 

«من هنوز رفتن حسن عزیزم را باور ندارم، فکر نمی‌کردم روزی برسد که حتی یک سکانس از کار محبوبم را نتوانم ببینم. بعد از این همه مدت نمی‌توانم سریال را ببینم چون او ۱۰ روز قبل از فوت به رسم رفاقت، از مریض احوال بودنش گفت. گفت حال خوبی ندارم و تقریبا مطمئنم ۵۰ سالگی‌ام را نمی‌بینم! گفت بیا مرا ببین شاید یک هفته دیگه نباشم، از عشقش به بچه‌هاش گفت، از رابطه عاشقانه‌اش گفت و گفت زود بیا! من ۱۰ روز بیش‌تر نمی‌مانم. لعنت به لحنی که هیچ‌وقت نگذاشت بفهمم چقدر واقعی حرف زدی. حسن دقیقا ۱۰ روز بعد فوت کرد و من ماندم و یک عمر حسرت ندیدن رفیقم.» 

همچنین در اکوایران ببینید : بدهکاران کله گنده صندوق توسعه ملی

حسن جوهرچی جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، پس از تحمل عارضه کبدی و عفونت ریوی و کلیوی، به علت ایست قلبی در ۴۸ سالگی درگذشت.  

سریال «او یک فرشته بود» هر روز ساعت ۱۶ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن در ساعات ۰۰:۰۰ و ۸ صبح روز بعد روی آنتن می‌رود.

این مطلب برایم مفید است
95 نفر این پست را پسندیده اند