موسی خلیل اللهی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تخریب مغازه منتسب به یک توانخواه ذهنی مراغه ای، افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده، ملک مذکور توسط مالک و پس از اخذ مجوزهای لازم از شهرداری تخریب شده است.

وی اظهار داشت: این موضوع با شکایت طرفین در رابطه با تخریب، تحریق عمدی و انتشار فیلم در فضای مجازی در دادگستری شهرستان مراغه در حال رسیدگی است.

خلیل اللهی، ادامه داد: فیلم منتشره پس از چند روز از تخریب توسط مستاجران با انگیزه شخصی ضبط و در فضای مجازی منتشر شده و تا امروز مدرکی دال بر مالکیت یا انتفاع فرد معلول از این ملک به دادگستری ارائه نشده است.

هفته گذشته انتشار تصاویر و محتوای مربوط به تخریب مغازه‌ای در خیابان امام خمینی (ره) مراغه در شبکه‌های اجتماعی و یک معلول که گریه و زاری می‌کند، واکنش گسترده کاربران و برخی از مسئولان را در پی داشت.

به گزارش ایرنا به نقل از مسئولان محلی، ماجرا از این قرار است که مالک یک مغازه به صورت شبانه نسبت به تخریب آن اقدام کرده و تصاویر مربوط به گریه صبحگاهی یک فرد معلول که همه فکر می‌کردند صاحب سرقفلی بوده، در فضای مجازی منتشر شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

8 نفر این پست را پسندیده اند