بر پایه این گزارش، در ویدئوی منتشر شده، یک مرد – که گمان می‌رود همین فرد بازداشت شده است- در حالی که کمانی در دست دارد، تهدید می‌کند، ملکه انگلیس را در انتقام «کشتار جلیان والا باغ» در سال ۱۹۱۹، ترور می‌کند.

مرد نقاب دار: ملکه الیزابت را ترور می کنم

کشتار جلیان‌والا باغ در تاریخ ۱۳ آوریل ۱۹۱۹ میلادی، و در پی سرپیچی مردم شهر امریتسار ایالت پنجاب در شمال غربی هند از قانون منع تجمع راج بریتانیا اتفاق افتاد. این واقعه یکی از خونین‌ترین وقایع دوران استعمار امپراتوری انگلیس بر شبه ‌قاره هند به شمار می رود.

این فیلم که به دست نشریه سان انگلیس رسیده، ۲۴ دقیقه پیش از حادثه حمله به اقامتگاه ملکه، از حساب «اسنپ چت» این فرد ارسال شده است.

مرد نقاب دار: ملکه الیزابت را ترور می کنم

در این فیلم فرد ماسک به صورت می‌گوید: متأسفم؛ متأسفم برای آنچه انجام داده و آنچه انجام خواهم داد. من تلاش می‌کنمالیزابت ، ملکه خاندان سلطنتی را ترور کنم.

طبق فیلم منتشر شده، به نظر می‌رسد فردی که در این فیلم اقدام به تهدید ملکه کرده، از جنگ ستارگان الهام گرفته است؛ بطوری که شخصیت در این ویدئو در حالی که لباس هودی سیاهی بر تن دارد، با صدای مخوف صحبت می‌کند. حال طبق اعلام رسانه‌های انگلیس، پلیس این کشور در حال تحقیق در خصوص این فیلم است.

دو روز پیش پلیس انگلیس از بازداشت فردی مسلح خبر داد که قصد ورود به «قلعه وینزِر» (Windsor Castle) در شهر وینزر، در شهرستان بارکشر این کشور را داشت. این در حالی است که امسال ملکه الیزابت دوم تصمیم گرفته بود بر خلاف سنت همیشگی، جشن‌های کریسمس را در کاخ ساندرینگهام در شرق انگلستان برگزار نکند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

6 نفر این پست را پسندیده اند