حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم صدیقی جمعه شب در مراسم عزاداری سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) افزود: حضرت زهرا (س) با خطبه خود در مسجد پیامبر (ص) یک تنه دنیایی از دشمن را مغلوب کرد.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم (ص) به حضرت فاطمه (س) می فرمود، پدر فدای تو. رسول خدا (ص) اهل تعارف نبود و همه ائمه (ع) نیز نسبت به حضرت فاطمه (س) تکریم و تعظیم داشتند.

امام جمعه موقت تهران گفت: برخی دوست ندارند محبت و عدالت حاکم باشد و مدام دنبال بهانه هستند تا سر و صدا کنند. این به طینت و به لقمه هایی که خورده اند بازمی‌گردد. حرام خوارها از دین خدا، عمامه و پاکی خوششان نمی آید.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت دلار در بازار

پیش بینی قیمت سکه؛ کمک طلا به بازار


وی با بیان اینکه رهبر بزرگوار ما، حکیم، قدرتمند، دنیا شناس و مدیر است افزود: ایشان در زمان رهبری خود با وجود برخی دولت‌های چموش و غربگرا و این همه نفوذی و جاسوس، کشور را به آرامی به پیش بردند و چرخ پیشرفت متوقف نشد.

صدیقی ادامه داد: ما سر سفره شهدا، زیر پرچم ائمه (ع) و ولی فقیه هستیم و اگر دلمان را به خدا بدهیم هیچ حادثه ای ما را غصه دار و پریشان نمی‌کند. صبر و نماز تکیه گاه است و ما را از غصه و پریشانی نجات داده و آرامش می‌دهد.

وی گفت: اگر اعتقاد خود را به خدا تقویت کنیم خدا هم جان، کشور، انقلاب و نظام ما را حفظ می کند.

 

این مطلب برایم مفید است
795 نفر این پست را پسندیده اند