از محله هرندی تهران زیان شنیدید، از اعتیاد و سرقت و ناامنی شدید؛ اما این بار راوی یکی از مسوولان شهری است؛ معاون سابق محمد باقر قالیباف و عضو فعلی شورای شهر تهران.

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران و معاون سابق محمدباقر قالیباف، در محله‌گردی خود و بازدید از محله هرندی تهران با اشاره به معضل بزرگ حضور معتادان در این محله که باعث افزایش ناامنی و کاهش قیمت خانه‌های این محله شده‌اند، اقداماتی که تابحال برای این محله انجام شده است را کافی نمی‌داند. 

وی ورود حاکمیت به مساله بغرنج این محله‌ را خواستار شد، محله‌ای که تنها خواسته ساکنان آن بازگشتن سلامت به خانه است.

معضلات محله هرندی تهران و آسیب‌هایی که برای ساکنین آن بوجود آورده است آنقدر زیاد است که این عضو شورای شهر تهران از تمام دستگاه‌های حاکمیت برای برطرف کردن این مشکلات کمک می‌خواهد و اقدامات شهرداری تهران را برای حل این معضلات کافی نمی‌داند. گزارش کامل خبرنگار اکوایران از این گفتگو را اینجا بخوانید. 

پاسخ کیهان به انتصابات فامیلی در دولت رییسی

روزنامه‌های صبح امروز هم با تیترهای متنوعی به موضوعات مختلفی پرداختند که شاید موضوع حذف ارز ترجیحی و تردیدهای دولت در پس گرفتن لایحه حذف این ارز از مجلس در کنار موضوعی انتصاب‌های فامیلی که صدای منتقدان زیادی را درآورده است و با پاسخ روزنامه‌های کیهان و جوان روبرو شده اند از موضوعات مهم امروز روزنامه‌های صبح امروز ایران بوده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند