به گزارش دنیای اقتصاد به نقل از ایرنا ، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: سه حادثه رانندگی در آزادراه ساوه - همدان که در کمتر از ۳۰ دقیقه اتفاق افتاد، موجب مصدومیت ۱۷ نفر شد.

بهرام صیدی در مورد این حادثه، اظهار کرد: واحد ارتباطات و هدایت عملیات اورژانس شهرستان ساوه عصر امروز گزارش سه مورد حادثه ترافیکی را در بازه زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه در آزادراه ساوه - همدان دریافت کرد.

وی بیان کرد: در حادثه نخست که ساعت ۱۶ و ۵۲ دقیقه در نزدیکی مجتمع رفاهی آسمان رخ داد، برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری پراید و پژو ۲۰۶ موجب مصدومیت ۲ تن از سرنشینان شد که تیم عملیاتی اورژانس سیلجرد امداد رسانی این حادثه را انجام داد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه ادامه داد: حادثه دوم ساعت ۱۷، تصادف زنجیره‌ای در کیلومتر ۲۵ آزادراه ساوه - همدان بود که برخورد خودروهای سمند، تیبا، ال ۹۰ و پراید، پنج مصدوم داشت و تیم‌های عملیاتی اورژانس غرق آباد و شهری شماره پنج ساوه پوشش پیش بیمارستانی این حادثه را برعهده گرفتند.

صیدی عنوان کرد: ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه سانحه سوم در کیلومتر ۳۰ آزادراه ساوه - همدان از برخورد خودروهای ال ۹۰، پژو ۴۰۵ و پراید رخ داد که در این حادثه ۱۰ نفر مصدوم شدند و امداد رسانی این حادثه را تیم‌های عملیاتی اورژانس کیلومتر ۸۴ آزادراه ساوه - همدان و تیم های امدادی هلال احمر قیطانیه و رنگرز انجام دادند.

وی بیان کرد: در این حوادث ۶ تیم عملیاتی و امدادی به صحنه حادثه اعزام شدند و بعد از تریاژ و انجام اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی، ۱۷ مصدوم این حوادث را برای ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل کردند.

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند