ناتوانی جو بایدن در نگه داشتن باد معده خود در جریان دیدار با کامیلا پارکر، دوشس کورن‌وال و همسر پرنس چارلز به فهرست شیرین‌کاری‌های رئیس جمهوری ۷۸ ساله آمریکا افزوده شد.

برخی رسانه‌های آمریکا و انگلیس که بیشتر به موضوع‌های جنجالی و حاشیه‌ای می‌پردازند، در تازه‌ترین روایت‌های خود از کنفرانس دگرگونی‌های اقلیمی سازمان ملل ۲۰۲۱ موسوم به کاپ۲۶ به یک ماجرای عجیب اشاره کرده‌اند. داستان از این قرار است که در جریان دیدار کوتاه رئیس جمهوری آمریکا با همسر شاهزاده ولز صدایی بلند و طولانی از بایدن به گوش رسیده که مربوط به باد معده او بوده است.

صدای شیرین‌کاری رئیس جمهوری سالخورده ایالات متحده چنان بلند و ناگهانی بوده که حواس دوشس کورن‌وال را پرت و نطق او را چند ثانیه کور کرده است. ماجرای در رفتن باد معده بایدن ۷۸ ساله در جریان دیدار کوتاه او با بوریس جانسن (نخست‌وزیر)، پرنس چارلز، پرنس ویلیامز و دیگر اعضای خاندان سلطنتی انگلستان در نشست کاپ۲۶ رخ داده است.

رها کردن باد معده؛ شیرین‌کاری تازه جو بایدن در یک دیدار دیپلماتیک!

پیش‌تر انتشار تصاویر چرت ۲۲ ثانیه‌ای و مرغوب جو بایدن در همین نشست بازتاب‌های گسترده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داشت و بار دیگر پای موضوع ناتوانی جسمی رئیس جمهوری آمریکا را به رسانه‌ها باز کرد و بحث‌هایی گسترده در این باره راه افتاد.

این مطلب برایم مفید است
127 نفر این پست را پسندیده اند