وی در این خصوص گفت: «سیاستمداران دموکرات این کشور ۹۹ درصد از وقت خود را صرف مبارزه با جمهوری‌خواهان می‌کنند و وقت فکر کردن درباره بزرگ و عالی کردن کشورمان را ندارند».

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌ای که طرفدارانش آن را بازنشر دادند، گفت: «اگر آن‌ها (دموکرات‌ها) نیمی از این انرژی‌ را صرف مبارزه با چین، روسیه، ایران و حتی اتحادیه اروپا می‌کردند، ما بار دیگر به عظمت بازمی‌گشتیم اما در عوض آن‌ها در مقابل همه به جز محافظه‌کاران (جمهوری‌خواهان) ضعیف هستند. کشور ما به مایه خنده جهان تبدیل شده است!».

رئیس‌جمهور سابق آمریکا همچنین روز پنجشنبه هفته گذشته طی مصاحبه‌ای با برنامه «کریس استیگال» بار دیگر ادعای تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا را تکرار کرد و گفت: «اگر در انتخابات تقلب نمی‌شد و من آن‌جا (کاخ سفید) بودم، تورم نداشتیم، هزینه‌ گاز شما کمتر از دو دلار بود، اقتصاد خروشان بود، در جهان احترام داشتیم و از افغانستان خارج می‌شدیم نه این که بخواهیم آن را رها کنیم و ۸۵ میلیارد دلار تجهیزات را آن‌جا رها نمی‌کردیم و ۱۳ سرباز ما (در جریان حمله داعش به فرودگاه کابل) کشته نمی‌شد».

دونالد ترامپ سپس به گزارش‌هایی اشاره کرد که نشان می‌دهد دولت بایدن به خانواده‌های مهاجری که در دولت ترامپ از هم جدا شده‌اند، به ازای هر نفر ۴۵۰ هزار دلار بپردازد.

وی در این خصوص گفت: «این آدم‌ها (دولت بایدن) کاملاً دیوانه دیوانه هستند».

ترامپ همچنین در خصوص لزوم واکسیناسیون کودکان برای جلوگیری از ابتلای آن‌ها به کرونا گفت: «فکر نمی‌کنم که چنین چیزی درست باشد. آن‌ها قوی هستند. سیستم ایمنی آن‌ها قوی است. آن‌ه مثل به ویژه افراد بزرگسال که به نوعی مشکلاتی مثل دیابت و مشکلات جسمی دیگر دارند، آسیب نمی‌بینند. من توصیه می‌کنم چنین افرادی حتماً واکسن بزنند».

ترامپ: بایدن آمریکا را مایه خنده دنیا کرده است

این مطلب برایم مفید است
68 نفر این پست را پسندیده اند