فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش کشفیات سرقت از سوی پلیس در سال جاری خبر داد.

سردارحسین رحیمی در کمیسیون تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها با اشاره به فرارسیدن سالروز ۱۳ آبان گفت: آمریکا حقیقتا شیطان بزرگ و ابر اهریمن است و هدفی جز غارت و چپاول منابع انسانی، مادی و... دیگر ملت‌ها ندارد. این کشور که مدعی دفاع از حقوق بشر است، خود بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در جهان است و بدترین و فجیع‌ترین جنایت‌ها را انجام داده است. 

وی جمهوری اسلامی ایران را سرسلسله جنبان و پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی وآمریکا توصیف کرد و افزود: فریاد مرگ بر آمریکای ملت قهرمان ایران در حقیقت نمایان گر ظلم ستیزی و ظالم ستیزی آنان است. ملت بزرگ ایران هرگز جنایت های رژیم سفاک آمریکا را در کودتای ۲۸ مرداد، کودتای نافرجام نوژه و ... را فراموش نخواهند کرد. این کشور هیچ گاه قابل اعتماد نیست و همواره به دنبال دشمنی با مردم ایران است. 

رحیمی در ادامه به اقدامات و اولویت های کلانتری ها اشاره کرد و گفت: کلانتری ها باید مأوا و ملجاء مردم باشند و با سرعت، جدیت و متعهدانه به فریاد مردم برسند و به گونه‌ای عمل کنند که مردم از عملکرد خوب پلیس رضایت قلبی پیدا کنند. 

 وی با تاکید بر اینکه مبارزه جدی با سرقت به طور مستمر در دستور کار پلیس است، تصریح کرد: مبارزه با سرقت باید با جدیت پیگیری شود و مقابله جدی با سارقان و مالخران باید به طور مستمر در دستور کار باشد.

رییس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: موضوع سرقت تبعات مادی و روانی ناخوشایندی را در جامعه برای شهروندان به دنبال دارد و لازم است که به طور ویژه مقابله با این موضوع در دستور کار همه کلانتری ها و پلیس های تخصصی قرار بگیرد.

به گفته وی، در نتیجه  اقدامات انجام شده از سوی پلیس از ابتدای سال جاری تا امروز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، در بحث کشف جرم و دستگیری سارقان پایتخت در وضعیت بهتری قراردارد و شاهد افزایش موارد کشف و دستگیری بوده‌ایم.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند