وی افزود: مردم اندیکا مردمی بسیار قدرشناس و بزرگوار هستند. ما عشایر را می شناسیم و امام و رهبری نیز عشایر را می شناختند و می  شناسند.

رئیس جمهور گفت: عشایر ذخایر و گنجینه ای برای انقلاب و نظام هستند و نباید آسیب ببینند. عشایر مردمی پرتلاش، صبور، مقاوم و تولید کننده هستند و همیشه همراه انقلاب و نظام بوده اند.

وی ادامه داد: اکنون عشایر در منطقه اندیکا با مشکلاتی مواجه شده اند و دولت تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا مشکلات مردم در این مناطق کاهش یابد.

رئیسی افزود: وعده هایی از طرف بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی امام داده شده است و مشغول انجام اقداماتی در مناطق زلزله زده اندیکا هستند. همچنین بنیاد مسکن نیز در حال انجام فعالیت هایی در بحث بازسازی مناطق است.

وی با بیان این که در مناطق زلزله زده اندیکا همه پای کار هستند، گفت: سپاه و بسیج نیز با روحیه بسیجی همراه با مردم در حال انجام اقداماتی در مناطق زلزله زده هستند.

رئیس جمهور ادامه داد: با توجه زودرس بودن سرما در مناطق زلزله زده اندیکا باید اقداماتی عاجل برای حل مشکلات در این منطقه انجام شود.

وی افزود: براساس گزارش های دریافت شده و قول ها، امیدواریم تا قبل از آغاز فصل سرما مردم اندیکا بتوانند سامان جدی پیدا کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند