جلسه هماهنگی سفر استانی رییس جمهوری به استان سمنان عصر امروز - سه شنبه - به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.

محمد مخبر در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای کامل و دقیق وعده ها و مصوبات سفرهای استانی رییس جمهوری، گفت: دستگاه‌های اجرایی فقط پیشنهاداتی را مطرح کنند که از اجرای کامل آن مطابق با برنامه زمابندی اطمینان داشته باشند.


این مطالب مهم را بخوانید؛

این کشور ۶ میلیون دلار به ایران کمک می‌کند

پیش بینی آینده قیمت طلا/جهت قیمت بیت کوین

دستور فوری روزنامه کیهان به رئیسی

پیش بینی بورس امروز / سقوط به وقتِ رکود

واکنش آمریکا به حمله سایبری به پمپ بنزین های ایران


 

 

 

 

 

معاون اول رییس جمهوری همچنین از دستگاه های اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.

در این جلسه که در آستانه نهمین سفر استانی رییس جمهوری و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، ورزش و جوانان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سمنان، معاون اجرایی رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و نمایندگان دستگاه ها و نهادهای مرتبط برگزار شد، توافقات و هماهنگی های لازم در خصوص طرح های اولویت دار استان سمنان مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

در این نشست همچنین دستگاه های اجرایی و بانک‌های عامل، متعهد به اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی برای رفع مسائل و تنگناهای استان سمنان شدند تا پس از تصویب این طرح ها در سفر استانی رییس جمهور، بسترهای لازم برای سرعت بخشیدن به روند توسعه این استان مهیا شود.

این مطلب برایم مفید است
463 نفر این پست را پسندیده اند