یک پژوهشگر صهیونیست نوشت: برآوردهای امنیتی می‌گویند ۲۵۰ هزار موشک از انواع مختلف به فرماندهی ایران و گروه‌های فلسطینی، رژیم صهیونیستی را نشانه گرفته‌اند. روزانه ۳۰۰۰ موشک به شهرها، شهرک‌ها، فرودگاه‌های نظامی، بندرها، مسیرها، سامانه‌‌های کنترل از راه دور، پایگاه‌های ارتش وانبارهای سلاح ارتش شلیک خواهد شد.

یک مورخ و پژوهشگر صهیونیست در یادداشتی نوشت، جنگ نابودکننده فراگیر علیه رژیم صهیونیستی در قلب این رژیم حتمی است و روزانه سه هزار موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک خواهد شد.

«یوسی هلیوی» پژوهشگر و مورخ صهیونیست در یادداشتی در روزنامه «معاریو» نوشت، معادله پیشین که می‌گفت جنگ‌های رژیم اسرائیل در «میدان‌های دشمنان» رخ می‌دهد، تغییر کرده و بر اساس گزارش‌های امنیتی، جنگ بعدی در قلب این رژیم رخ خواهد داد.

بر اساس این گزارش، هلیوی افزود، بیشتر برآوردهای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که جنگ نابودکننده فراگیر از «گوش دان» تا ایلات درخواهد گرفت و تمام مناطق رژیم اسرائیل روزنامه تحت شلیک هزاران موشک قرار می‌گیرد و علاوه بر آن حملات زمینی نیز به شهرک‌های صهیونیستی مرزی صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه نوشت، برآوردهای امنیتی می‌گویند ۲۵۰ هزار موشک از انواع مختلف به فرماندهی ایران و گروه‌های فلسطینی، رژیم صهیونیستی را نشانه گرفته‌اند. روزانه ۳۰۰۰ موشک به شهرها، شهرک‌ها، فرودگاه‌های نظامی، بندرها، مسیرها، سامانه‌‌های کنترل از راه دور، پایگاه‌های ارتش وانبارهای سلاح ارتش شلیک خواهد شد.

موشک (2)

هلیوی تأکید کرد، این جنگ فراگیر حتمی است اما زمان آن مشخص نیست و صراحتا باید گفت، این جنگ منجر به نابودی «دولت اسرائیل» خواهد شد مانند همان تخریب‌هایی که در یک دهه اخیر در عراق، سوریه، لبنان، لیبی و یمن رخ داد.

چندی پیش شبکه‌ای لبنانی گزارش کرد، برآوردها در فلسطین اشغالی نشان می‌دهد که حزب‌الله در لحظه می‌تواند به سوی فلسطین اشغالی موشک شلیک کند و اکنون ۱۴۰ هزار موشک در اختیار دارد و این امکان را دارد که در یک روز جنگی حدود ۳۰۰۰ موشک به سوی سرزمین‌هاش اشغالی شلیک کند.

همچنین «طال لیو رام» تحلیلگر نظامی صهیونیست در یاداشتی نوشت که موشک‌های نقطه‌زن حزب الله در هر رویارویی احتمالی با رژیم اسرائیل سرنوشت معرکه را مشخص خواهد کرد.

در این مقاله آمده است که اقدامات نظامی رژیم صهیونیستی در سوریه و حملات هر از گاهش و همچنین بحران سیاسی و اقتصادی در لبنان و مشکلات اقتصادی در ایران، موجب نشده است که پروژه موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله متوقف شود و این مسأله مسئولان سیاسی و مقامات نظامی اسرائیل را در برابر شرایط بدی قرار می‌دهد و آن‌ها نگران این هستند که در سال‌های آتی چگونه با این تهدید مقابله کنند.

این مطلب برایم مفید است
301 نفر این پست را پسندیده اند