علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱ مهر) قوه مقننه طی اخطاری، گفت: در برخی از مناطق کشور که مدیران دولت قبل هنوز بر سر کار هستند برخی عزل و نصب های مسئله دار در حال انجام است، حتی علی رغم دستور معاون اول رئیس جمهور درخصوص عدم عزل و نصب جدید، برخی افراد که در گذشته استعلامشان منفی بود، حکم انتصاب می گیرند.

وی ادامه داد: مدیران دولت قبل اجازه دهند استانداران و معاونان مشخص شوند، چرا برخی از عناصر باقیمانده دولت سابق اینطور با سرعت گاز عزل و نصب ها را گرفته اند و حتی برخی مجوزها را به نورچشمی های خود می دهند! از شما درخواست دارم دستور دهید همانطور که معاون اول رئیس جمهور نیز تاکید داشتند جلوی این انتصابات گرفته شود.

نماینده محلات و دلیجان  در مجلس افزود: به دولت کشور آذربایجان توصیه می کنم تا اجازه ندهند صهیونیست ها آنها را مدیریت کنند و پوست موزی که زیرپای آنها گذاشته اند، باعث زمین خوردنشان نشود، چرا که ضربه مغزی خواهند شد. این کشور باید دقت کند که صهیونیست ها نگاه ابزاری به آنها دارند و وقتی تاریخ مصرفشان تمام شود، فرش را از زیر پایشان خواهند کشید.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه کشور آذربایجان باید حد و حدود خود را تشخیص دهد، تاکید کرد: ایران بزرگ و قهرمان کشوری است که اثبات کرده به هیچ وجه اجازه تحرک برخی را در منطقه نخواهد داد.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند