سرهنگ علیرضا نوشاد گفت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در شهریورماه سال جاری و ربوده شدن جوانی ۱۹ ساله توسط سه نفر با یک سواری پژو ۴۰۵ در محدوده بخش "رستاق" داراب، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات خانواده شخص ربوده شده مشخص شد متهمان با فرد گروگان گرفته شده در امر معاملات مواد مخدر اختلافات مالی داشته‌اند و برای رهایی وی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مطالبه کرده‌اند.

فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز کردند و موفق شدند پس از چند روز یک نفر از عاملین اصلی را در محدوده بخش "رستاق" داراب شناسایی کنند.

سرهنگ نوشاد با بیان اینکه کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل اختفا متهم اعزام شدند، گفت: با توجه به تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه فرد آدم ربا قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این راستا خودرو متهم که در امر آدم ربایی مورد استفاده قرار گرفته شده بود توقیف شد، عنوان داشت: تلاش برای دستگیری هر سه آدم ربا با جدیت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه متهمان که خطر را احساس می‌کردند پسر ۱۹ ساله را در شهرستان "ایرانشهر" رها کردند و وی با سلامتی کامل به آغوش گرم خانواده بازگشت، گفت: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تمام امکانات خود اجازه جولان به مخلان نظم و امنیت نخواهد داد و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.

داراب در جنوب شرق استان فارس واقع است. 

گروگان ۱۹ ساله دارابی در استان مرزی رها شد

این مطلب برایم مفید است
62 نفر این پست را پسندیده اند