رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: جوانان و به ویژه دانشجویان باید با حضور فعال در فضای مجازی به شفاف‌سازی درباره تهاجم رسانه‌ای دشمن و نیز تشریح واقعیات در مورد انقلاب اسلامی بپردازند.

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب خطاب به دانشجویان گفت: واقعه عاشورا، واقعه بسیار مهمی بود و کار عظیمی در کربلا صورت گرفت، اما آنچه که این واقعیت مهم و بزرگ را جهانی ساخت، کارها و اقدامات حضرت زینب(س) بود که چهره واقعی بین امیه را آشکار ساخت.

وی افزود: جوانان و به ویژه دانشجویان در عصر حاضر نیز باید با حضور فعال در فضای مجازی به تشریح واقعیات در مورد انقلاب اسلامی بپردازند و مقابله با فضاسازی‌های رسانه‌ای دشمن را در دستورکار خود قرار دهند.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: ما مسیر سخت اما مهمی را با تکیه بر توان خود از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون پشت سر گذاشته‌ایم. از تحریم قومیت‌های مختلف توسط دشمن گرفته تا جنگ تحمیلی ۸ ساله و بعد از آن هم بحث تحریم‌های اقتصادی را داشته‌ایم.

جوکار خاطرنشان کرد: در کنار همه این فشارها و تحریم‌ها دشمن با فضاسازی گسترده در فضای مجازی و در حوزه رسانه سعی دارد تا مردم ما و به ویژه جوانان را از مسیری که انقلاب در پیش گرفته باز دارد.

وی افزود: در شرایط فعلی وظیفه مهم همه جوانان و به ویژه دانشجویان این است که با حضور فعال در فضای مجازی به مقابله به این فضاسازی رسانه‌های دشمن بپردازند و از طرف دیگر دستاوردها و واقعیات انقلاب اسلامی را برای همگان تشریح کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند