به مناسبت عروج آسمانی و مظلومانه سردار سرافراز جانباز عالیقدر سرتیپ دوم پاسدار عباس سرخیلی، سردار سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وإنا إلیه راجعون

خانواده محترم سردار سرافراز و جانباز سرتیپ دوم پاسدار عباس سرخیلی

سلام علیکم

عروج ملکوتی سردار سرافراز جانباز،  سرتیپ دوم پاسدار عباس سرخیلی برادر شهید محمود سرخیلی و از فرماندهان و بنیانگذاران زرهی و توپخانه سپاه و پیشکسوتان جهاد و شهادت واصل و موجب تألم خاطر گردید.

دفاع مقدس  و  نمایش جلوه های  طلایی مجاهدت  و ایثار  رزمندگان اسلام و فرزندان ملت  ،خصوصا مجاهدت های  جانبازان سرافرازی همچون مرحوم  عباس سرخیلی ، برگ زرینی بر تاریخ  ملت عظیم الشان ایران است .

رشادت ها و خستگی ناپذیری این سردار شجاع و مومن در طول دوران دفاع مقدس و  پس از آن در صحنه های حیات انقلاب در  سپاه پاسداران   چراغ راه دوستداران انقلاب اسلامی و الگویی برای نسل جوان جامعه است، بویژه آنکه عمر با برکت این سردار سرافزار  معطوف  خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و میهن عزیزمان  و آرمان های انقلاب اسلامی گردید .

اینجانب عروج ملکوتی آن سردار سپاه اسلام  و پیوستن  روح آن فقید سعید به برادر شهیدش را به محضر امام زمان «عجل‌ الله‌ تعالی‌ فرجه‌ الشریف‌» و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و به   خانواده محتر م  و سایر بازماندگان ، برادر همرزم ایشان سردار حمید سرخیلی  و همرزمانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن  عزیز سفر کرده ، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.   

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی

این مطلب برایم مفید است
519 نفر این پست را پسندیده اند