حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر در  بازدید از درمانگاه های سپاه به مناسبت روز پزشک اظهار داشت: کادر درمان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند و به مناسبت روز پزشک توفیق شد که در بازدید از دو درمانگاه سپاه در شهر تهران از نزدیک شاهد زحمات این عزیزان باشیم و خداقوتی به این عزیزان بگوییم. 

وی افزود: کادر درمان در درمانگاه ها و بیمارستان ها نیاز به تقویت دارند و زحمات فراوانی می کشند و این روز ها با شیوع ویروس منحوس کرونا ، در درمانگاه ها به عنوان خط مقدم مبارزه و اولین جایی که مبتلایان به آن مراجعه می کنند مواجه هستند، لذا باید به این عزیزان و خانواده های شان توجه ویژه و از آن ها حمایت های ویژه داشت. 

وی با تاکید بر اینکه راهی که این عزیزان قدم برداشته اند همان جهاد فی سبیل الله است تشریح کرد: کادر درمانی سپاه در درمانگاه های داخل شهر، متعلق به همه مردم است که علاوه بر پاسداران و خانواده سپاه به عموم مردم عزیز خدمات مجاهدگونه شبانه روزی می رسانند.

اعضای بازدید کننده ضمن دیدار با  کادر درمان و  پزشکان با اهدای شاخه گل از زحمات این سفید پوشان مجاهد تقدیر و تشکر کردند. 

قابل ذکر است در این بازدید که از درمانگاه حضرت ابوالفضل (ع) و درمانگاه حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گرفت سردار فرجیان زاده معاون هماهنگ کننده و  سردار جوانی معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر را همراهی می کردند.

 جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :کادر درمان در درمانگاه ها و بیمارستان ها نیاز به تقویت دارند

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند