سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز،ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی برگزار شد، گفت: در پی اعلام خبری از سوی پلیس امنیت عمومی فرماندهی تهران بزرگ مبنی بر فروش واکسن تقلبی کرونا توسط فردی در شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تکمیل تحقیقات، با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در منطقه شاهین ویلای کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی شیشه خالی واکسن، بیش از ۱۰۰ عدد واکسن تقلبی کرونا و دستگاه مخصوص پلمب واکسن کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اعتراف صریح متهم مبنی بر فروش واکسن تقلبی در فضای مجازی تصریح کرد: با دستور مقام قضائی نامبرده برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شد.

سردار محمدیان در پایان به شهروندان توصیه کرد که فقط در مراکز اعلام شده از سوی وزارت بهداشت اقدام به تزریق واکسن کنند و به تبلیغات افراد سودجو در فضای مجازی توجه نداشته باشند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.