به گزارش روزنامه "دی ولت" آلمان، پلیس در فرانکفورت یک مرد ۵۳ ساله را دستگیر کرده که تهدید کرده بود روز سه شنبه قصد یک حمله تروریستی را داشته است. در بازرسی و تفتیش محل سکونت و وسایل شخصی این مرد تعداد زیادی سلاح و مهمات کشف شده است.

به این ترتیب بر اساس اعلان دادستانی کل فدرال آلمان و پلیس این کشور با دستگیری این مرد 53 ساله در فرانکفورت از وقوع یک حمله تروریستی جلوگیری به عمل آمده است.

به گزارش پلیس و دادستانی کل فدرال آلمان این مرد در گذشته هم بارها نامه های مبهم و گیج کننده‌ای را به مقام ها و دادگاه های شهر هسن آلمان ارسال می کرده است.

در بازرسی از محل سکونت این شخص برخی اسلحه های گازی و هوایی، کمان پولادی، خنجر و شمشیر و اشیاء مناسب دیگر برای یک حمله تروریستی کشف شده است.

این مرد آخرین بار طی نامه‌ای اعلام کرده بود که در تاریخ 20 جولای (روز گذشته) قصد یک حمله تروریستی را داشته است. با توجه به مقادیر زیادی سلاح که از محل سکونت این مرد کشف و ضبط شده است پلیس اعلام کرده که از یک حمله تروریستی جلوگیری به عمل آورده و آن را خنثی کرده است.

تا مدتها محل سکونت این مرد مشخص نبود . وی در نامه خود از بی عدالتی های دولتی شکایت کرده بود. این مرد روز جمعه بازداشت شده و متهم به نزدیکی به برخی گروه های افراطی در آلمان است.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند