تیم ملی والیبال ایران با هدایت ولادیمیر آلکنو قرار است در اولین بازی خود در المپیک شنبه ۲ مرداد از ساعت ۱۵:۱۰ به مصاف لهستان برود.

فدراسیون جهانی والیبال در خصوص این دیدار نوشت: " تیم ملی والیبال لهستان به تازگی موفق شده به مدال نقره لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال دست یابد.  لهستان که به عنوان قهرمان جهان شناخته می شود در این المپیک سعی می کند که به حسرت ۴۵ ساله خود پایان دهد و موفق شود روی سکوی المپیک قرار گیرد.

تیم ملی والیبال لهستان در المپیک ۱۹۷۶ مونترال موفق شد به مدال طلا دست یابد. لهستان در بازی اول خود در المپیک مشکل خواهد داشت چرا که باید مقابل ایران قرار بگیرد. قطعا بازیکنان ایران کار را برای لهستان سخت خواهند کرد چرا که تیم ملی والیبال ایران با هدایت سعید معروف و گروه جوان و مستعد مانند میثم صالحی، صابر کاظمی و علی اصفر مجرد پا به میدان این رقابت ها خواهد گذاشت. لازم به ذکر است که معروف دومین المپیک خود را تجربه می کند. "

به گزارش ایسنا، بازی اول ایران مقابل لهستان اهمیت بالایی دارد چرا که پیروزی در بازی اول می تواند روحیه بازیکنان تیم را افزایش دهد. این دو تیم درحالی به مصاف هم خواهند رفت که هر دو از هم شناخت خوبی دارند و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان این بازی می تواند جذاب و پایاپای دنبال شود.

این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند