رشد یک میلیونی قیمت «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» در حالی امروز در بازار رقم خورد که این خودرو روز گذشته نیز رشدی دو میلیون تومانی را در بازار تجربه کرده بود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایر محصولات ایران خودرو مدت زمان مورد بررسی را بدون تغییر پشت سرگذاشته اند. رشد قیمت این خودرو در حالی رقم خورده که به گفته فعالان بازار خودرو با توجه به تعطیلی نمایشگاهها و مراکز شماره گذاری در حال حاضر معامله ای در بازار صورت نمی گیرد و فعلا بازار در حالت سکون بسر می برد.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار» ، «سمندLX» ، «سمند LX با موتور EF۷» و «سمند سورن» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات ایران‌خودرو  امروز قیمت «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» با افزایش یک میلیونی به ۲۶۸میلیون تومان رسید. رشد ۲۰۶ تیپ ۵ در حالی رقم خورده که امروز «پژو ۲۰۶ تیپ ۲» بدون تغییر در بازار ۲۱۶ میلیون تومان ارزش گذاری شد. و «۲۰۶ صندوقدار» نیز امروز ۲۴۹ میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

اما «سمندLX »  امروز در بازار بدون تغییر و با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

 براساس ارزیابی بازار خودرو قیمت «سمند LX با موتور EF۷ » هم امروز بدون افزایش در بازار به ۲۳۸ میلیون تومان رسید.  از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که  «سمند سورن»  نیز بدون تغییر با قیمت روز گذشته ۲۴۶ میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

ایران 22

 
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند