محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: دعوتنامه‌ای را برای آقای چمران فرستادم که اگر اعضای شورای ششم تمایل داشته باشند می‌توانیم در هفته آینده جلسه‌ای داشته باشیم که این بستگی به علاقه‌مندی خودشان دارد.

رئیس شورای شهر تهران از ارسال دعوتنامه ای برای مهدی چمران و دیگر منتخبان دوره ششم شورا خبرداد و گفت : اگر موافق باشند، در سالن ایران زمین با آن ها دیدار می کنیم و گزارشی از آخرین وضعیت مصوبات شورای پنجم می‌دهیم.

محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ادامه داد: دعوتنامه‌ای را برای آقای چمران فرستادم که اگر اعضای شورای ششم تمایل داشته باشند می‌توانیم در هفته آینده جلسه‌ای داشته باشیم که این بستگی به علاقه‌مندی خودشان دارد.

او اضافه کرد: این دعوت به‌منظور تبادل دوستانه اطلاعات است و منتظر هستم که آقای چمران پاسخ مثبت یا منفی را اعلام کنند.

هاشمی درباره جلسات اعضای شورای ششم با مدیران شهرداری گفت: اعضای شورای ششم برای آگاهی از وضعیت شهرداری خواسته بودند برخی از اعضای شهرداری توضحیاتی را به آنها ارائه دهند که این اتفاق انجام شد.

هاشمی در واکنش به لیست اسامی کاندیداهای پست شهرداری تهران که روز گذشته منتشر شد گفت: به نظر گمانه زنی می‌آید و انگار کسی آنرا تهیه و در سایت‌ها منتشر کرده است، راستش را بخواهید از این لیست خبر ندارم.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند