امیرعلی حاجی زاده جمعه شب در سومین سالگرد شهید مدافع حرم شهید ابراهیم رشید با بیان اینکه مذاکره کنندگان ما باید بدانند با دشمن در حال مذاکره هستند، گفت: آمریکا هیچ وقت دوست ما نبوده و نیست و به همین دلیل روابط ما با آمریکا عادی نمی‌شود و حتی این عادی‌سازی مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: همه مردم امید دارند با تشکیل دولت جدید برای نخستین بار دولت اسلامی تشکیل و با استفاده از نیرو‌هایی ولایی و خدمتگزار، گره از مشکلات مردم باز شود.

وی افزود: کشور آماده تحولی عظیم در تمامی عرصه‌ها است و بستر‌ها برای ایجاد آن فراهم شده و امیدواریم دولت جدید مشکلات اقتصادی و معیشت مردم بویژه تورم، بیکاری و موانع ازدواج جوانان را حل کند.

حاجی‌زاده ویروس داعش را برآمده از اندیشکده‌های آمریکایی عنوان کرد و افزود: این رژیم در تلاش بود تا با نیرو‌های تکفیری و تروریستی خود سراسر دنیای اسلام را درگیر کند.

وی افزود: داعش با تدبیر و تصمیم به موقع رهبر انقلاب و ایثار و از خودگذشتگی مدافعان حرم خصوصاً سردار رشید حاج قاسم سلیمانی مهار و نابود شد.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به مظلومیت شهدای مدافع حرم گفت: هدایت و فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ایثار شهدای مدافع حرم، عامل اصلی امنیت امروز ماست و به برکت خون همین شهدا و درایت رهبری دشمنان تاکنون ناکام مانده‌اند.

در اکوایران ببینید : چالش اولین روزکاری دولت سیزدهم

این مطلب برایم مفید است
1281 نفر این پست را پسندیده اند