سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس از دستگیری ۵ زورگیر پس از اولین سرقت خبر داد.

سردار لطفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: ۲۰ اردیبهشت امسال  خانم جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از آدم ربایی خبر داد و گفت که شب گذشته در میدان شهید طهرانی مقدم سوار بر خودروی تاکسی اینترنتی شده اما در مسیر یک خودروی پژو پارس خاکستری رنگ جلوی خودروی تاکسی را گرفت و  با نشان دادن تجهیزاتی از قبیل بی سیم و شوکر و اعلام اینکه  مامور هستند وی را به اجبار سوار خودرویشان کردند.  

 شاکی ادامه داد: ماموران مذکور در ادامه با بستن چشم ها و با ایراد جرح و گاز اشک آور، دستبند، گردنبند ، ساعت مچی و یک میلیون تومان وجه نقد را سرقت کرده و وی‌را در محدوده بزرگراه فتح رها کردند که فورا با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت.

سردار لطفی افزود: در تحقیقات پلیسی، کارآگاهان متوجه شدند شاکی دوستی بنام مریم دارد که قبل از وقوع سرقت چندین ساعت با وی بوده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: بدین ترتیب کارآگاه با ظن به اینکه مریم در سرقت دست دارد با بهره گیری از روشهای علمی کشف جرم، وی را زیر نظر گرفته و در ادامه تحقیقات مشخص شد مریم با شخصی بنام فرامرز در ارتباط بوده که در این آدم ربایی و سرقت نقش داشته است. 

وی گفت: با مشخص شدن این موضوع و هماهنگی قضائی، مریم، فرامرز و سه همدست دیگر این باند سرقت شناسایی و روز گذشته در چندین عملیات همزمان تمامی اعضای این باند در مخفیگاهشان بازداشت و در بازرسی از مخفیگاه فرامرز ساعت مچی شاکی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: فرامرز و اعضای باند به آدم ربایی و سرقت از شاکی اعتراف کرده و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم این پلیس قرار گرفتند.

این مطلب برایم مفید است
213 نفر این پست را پسندیده اند