علی اصغر قائمی منتخب دوره ششم شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که چند نفر برای تصدی این سمت کاندیدا هستند اظهار کرد: ما هم مثل شما در برخی رسانه‌ها دیدیم که بعضی‌ها مطرح هستند اما آنچه خبر دارم هیچ یک از دوستان نیز ارتباط مستقیمی با گزینه‌های احتمالی بر سر این موضوع نداشتند.

منتخب ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران جزئیات جلسه کمیته ۹ نفره اعضای شورای ششم درباره انتخاب شهردار را تشریح کرد.

"علی اصغر قائمی" منتخب ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران درباره جزئیات جلسه کمیته ۹ نفره شورای ششم برای انتخاب شهردار آینده تهران گفت: جلسه امروز برای تعیین مصداق نبود، بلکه شاخص‌ها تعیین شد که با چه شاخصی سراغ گزینه‌های احتمالی خودمان و یا کسانی که توانمندی شهردار شدن را در خود می‌بینند، برویم.

او ادامه داد: لذا به مصداقی در این جلسه پرداخته نشد و بیشتر بحث شاخص‌ها مطرح بود که این بحث نیز هنوز ادامه دارد. 

قائمی درباره شاخص‌هایی که در این جلسه بررسی شد اظهار کرد: یک بعد به جنبه تخصص افراد بر می‌گردد، یک سری از شاخص‌ها تجربه فرد را در زمینه‌های مختلف مدیریت شهری، اقتصادی شهری، موضوع حمل و نقل و خدمات شهری در نظر می‌گیرد. یک بعد از شاخص‌ها به روحیات فرد اعم از ویژگی‌های اخلافی، رفتاری، اعتقادی و آرمانی باز می‌گردد که مساله مهمی است.

منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران افزود: از طرفی دنبال این بودیم که تعداد شاخص‌ها خیلی زیاد نباشد که تطبیق مصداق آن کار سختی باشد. شاخص‌ها هنوز نهایی نشده است و انشالله در جلسات بعدی، شاخص‌های نهایی رسما منتشر و در اختیار کسانی که علاقه‌مند هستند این مسئولیت را قبول کنند و یا بیایند در فهرست گزینه‌های شهرداری باشند قرار خواهد گرفت تا تطبیق مصداق و شاخص نیز صورت گیرد. 

او ادامه داد: بحث جلسه امروز در مجموع بر روی شاخص‌ها بود و انتخاب مصادیق بحث بعدی است که انشالله در جلسات بعدی بررسی خواهد شد. 

قائمی در پاسخ به اینکه گزینه‌هایی برای تصدی سمت شهرداری تهران مطرح است، آیا درباره این گزینه‌ها در جلسات بحث و بررسی می‌شود؟ اظهار کرد: خیر، هنوز هیچ بحثی در این زمینه نشده است و انشالله در جلسه آینده جمع‌بندی خواهد شد تا اول شاخص‌ها نهایی شوند و دوم فرایند انتخاب و مدل تطبیق مصداق با شاخص نهایی شود و سپس مصادیق فهرست و این فرایند اعمال شود. فکر می‌کنم این کار در یک ماه آینده انجام شود. 

منتخب دوره ششم شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که چند نفر برای تصدی این سمت کاندیدا هستند اظهار کرد: ما هم مثل شما در برخی رسانه‌ها دیدیم که بعضی‌ها مطرح هستند اما آنچه خبر دارم هیچ یک از دوستان نیز ارتباط مستقیمی با گزینه‌های احتمالی بر سر این موضوع نداشتند. ولی طبیعتا این بحث‌ها از هفته آینده شروع می‌شود و می‌توان اخبار دقیق‌تری را در اختیار شهروندان قرار داد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند