آلمان در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ برابر انگلیس شکست خورد و از این رقابت ها کنار رفت.

در بازی روز گذشته آلمان که یک گل از انگلیس عقب بود بهترین فرصت ممکن برای به تساوی کشاندن بازی را به دست آورد. ارسال فوق‌العاده کای هاورتز، توماس مولر را با دروازه بان انگلیس تک به تک کرد. اما ضربه مولر از کنار دروازه به بیرون رفت تا در نهایت آلمان ها ۲-۰ از رقیب دیرینه خود شکست بخوردند و راهی خانه شوند.

توماس مولر در اینستاگرام خود به صحبت درباره این موقعیت از دست رفته پرداخته است.

مولر که از این شکست و حذف از رقابت ها بسیار غمگین بود، با انتشار عکسی از افسوس خوردن خود پس از هدر رفتن بهترین موقعیت گلزنی آلمان نوشت: "همین است، آن تک لحظه ای که تا ابد به خاطر خواهی داشت، آن تک لحظه ای که خواب را از چشمانت خواهد گرفت. آن لحظه ای که به عنوان یک فوتبالیست برایش کار و تمرین و زندگی می کنی. آن لحظه ای که به تو بستگی دارد که بتوانی تیمت را در یک مسابقه حذفی به بازی برگردانی و سرور را به تمام یک ملت فوتبالی هدیه دهی.

اینکه من این فرصت را داشتم و آن را از دست دادم به شدت برایم دردناک است. برای همه تیم دردناک است، هم تیمی‌هایم و مربی که به من اعتماد کرد که در زمین باشم.

اما بیش از همه این برای هواداران آلمان که به رغم شرایط سخت  از ما در یورو حمایت کردند، دردناک است.

ممنون از حمایت شما."

ستاره آلمان عذرخواهی کرد/عکس

انگلیس اکنون مشغول آماده سازی برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی برابر اوکراینی می شود که پس از وقت های اضافی در مرحله یک هشتم نهایی سوئد را حذف کرد.

در همین حال پیش از آغاز مجدد رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در ماه سپتامبر، یواخیم لوو پس از ۱۵ سال هدایت مانشافت از سمت خود کناره گیری می کند و تیم ملی آلمان دوران جدیدی را تحت هدایت هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن، آغاز خواهد کرد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند