سخنگوی کمیسیون شوراها جزئیات نشست عصر امروز کمیسیون متبوع خود را تشریح کرد.

روح الله نجابت سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، با اشاره به جلسه امروز عصر این کمیسیون گفت :این جلسه با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد.

وی افزود:در این جلسه  طبق برنامه و اعلام قبلی فرایند و روال برگزاری انتخابات  ریاست جمهوری و شوراها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به موضوعاتی که در روند برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری وجود داشت پرداخته شد.

نماینده شیراز در مجلس تصریح کرد :در این جلسه وزیر کشور به سوالات و ابهامات نمایندگان پاسخ داد اما ابهام در برخی مسائل و موضوعات به قوت خود باقی ماند که نیاز به بررسی بیشتر دارد و مقرر شد که کمیسیون شوراها به این امر بپردازد .

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی متذکر شد:مقرر شد که کمیته مشترکی میان کمیسیون شوراها و وزارت کشور تشکیل شود تا برخی مسائل به صورتی جزیی و دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد .

وی ادامه دارد :به نظر می‌رسد که نیازمند اصلاح قانون انتخابات هستیم اما  با این حال نمی‌شود از  برخی  کاستی ها و کمبودها از جانب عوامل اجرایی چشم‌پوشی کرد .گزارش رسمی و نهایی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره عملکرد دستگاه ها در برگزاری انتخابات به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند