بیژن زنگنه و علیرضا رزم‌حسینی وزیران نفت و صنعت با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کردند.

بیژن نامدار زنگنه پیش از ظهر سه‌شنبه با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کرد.

وزیر نفت در این دیدار با تبریک پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و مسائل و چالش‌های مهم حوزه نفت و انرژی ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر نفت و گزارش وی از وضعیت این وزارتخانه، بر استفاده همه جانبه از ظرفیت‌های موجود حوزه نفت و انرژی در کشور برای بهبود شرایط زندگی مردم تأکید کرد.

رزم حسینی با سید ابراهیم رییسی دیدار کرد

همچنین علیرضا رزم حسینی با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کرد.

وزیر صمت در این دیدار با تبریک پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش و چالش‌های حوزه صنعت و تجارت ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر صمت و گزارشی که از وضعیت این وزارتخانه ارائه کرد، تأکید کرد دولت مردمی به دنبال آن است که با اقدامات فوری به بازار ثبات بخشد تا وضعیت بازار برای همه مردم قابل پیش‌بینی باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که دولت با هدایت، حمایت و نظارت بر چرخه تولید تا توزیع و مصرف کالا، تلاش خواهد کرد آرامش نسبی بر بازار حاکم شود و مردم به راحتی بتوانند کالاهای اساسی مورد نیازشان را تأمین کنند.  

رییس جمهوری منتخب این نکته را هم متذکر شد که با طراحی برنامه‌های بلند مدت برای جلوگیری از تلاطم و تکانه‌ها در بخش صنعت و تجارت، فعالان این حوزه‌ها می‌توانند در فضایی شفاف، سالم و رقابتی فعالیت کنند.

این مطلب برایم مفید است
48 نفر این پست را پسندیده اند