دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۱۵ امروز در ورزشگاه شهدای صنعت مس برگزار شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دو تیم در حالی در چمن مصنوعی این ورزشگاه بازی را آغاز کردند که میزبان بر خلاف انتظار بازی رو به جلویی را در دستور کار قرار داد.

پرسپولیس که در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به قهرمانی رسید برای ماندن در کورس قهرمانی لیگ برتر فصل جاری دنبال سه امتیاز این دیدار بود. شاگردان یحیی گل محمدی همچون بازیکنان مس رفسنجان با پاس‌های بلند از دفاع به حمله می‌آمدند تا روی دروازه حریف خود ایجاد موقعیت کنند.

پرسپولیس که در این بازی پیراهن دوم خود به رنگ مشکی را بر تن داشت با استفاده از قدرت مهدی ترابی و امید عالیشاه سعی بر ایجاد موقعیت برای عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو در خط حمله خود داشتند که تلاش‌های آنها راه به جایی نبرد.

در دقیقه ۳۸ این دیدار روی مهدی ترابی صحنه مشکوک خطا اتفاق افتاد که داور بازی در ابتدا اعتقادی به خطا نداشت اما کمک اول او از طریق بیسیم اعلام خطا کرد تا دقایقی از بازی حاشیه به همراه داشته باشد اما ضربه آزاد سرخ‌ها که مشت محوطه جریمه مس بود راه به دروازه میزبان نبرد تا دو تیم در نهایت تن به تساوی بدون گل در نیمه نخست بدهند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند